×

Rejestracja

Informacje o profilu

Ustawienia konta

lub zaloguj się

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Zwrot i wymiana

Chcemy, abyś pokochał to, co zamówiłeś. Jeśli coś jest nie tak, daj nam znać. Mamy 30-dniową bezwarunkową politykę zwrotów. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie zwroty są honorowane w ciągu 30 dni od zakupu. Zalecamy wysłanie paczki z ubezpieczeniem za pomocą możliwej do śledzenia metody wysyłki.

Zwroty muszą być w oryginalnym, NIEUŻYWANYM stanie, w ciągu 30 dni od zakupu. Prosimy o podanie powodu zwrotu. Oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Użyj pudełka ochronnego lub owinąć grubym papierem. Przedmiot (y) otrzymany rozpakowany lub bez oryginalnego pudełka będzie podlegał 15% opłacie za uzupełnienie zapasów. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania paczki. Zwroty są realizowane w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zwrotu. Wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem po dokonaniu zwrotu.

PAKIETY ODMÓWIONE I NIE DOSTARCZONE

Wszystkie odrzucone przesyłki i niedoręczalne paczki będą obciążone opłatą w wysokości 30%. Opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi.

ZŁA / WADLIWA POLITYKA DOTYCZĄCA POZYCJI

W bardzo rzadkich przypadkach popełniamy błędy w wysyłce. W takim przypadku skontaktuj się z nami, Lamiglowkimix.pl naprawi to. Możemy wymagać od nas zwrotu oryginalnego przedmiotu lub nie.

Zastrzegamy sobie prawo do zażądania zdjęć wysłanego do Ciebie niewłaściwego przedmiotu. W przypadku wszystkich wadliwych elementów należy rozpocząć reklamację, kontaktując się z nami i przesyłając wyraźne zdjęcia niewłaściwego / wadliwego elementu oraz kopię oryginalnej faktury. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania paczki.